Keresés

Részletes keresés

secperc Creative Commons License 2009-10-13 22:25:02 950
 

Sziasztok, szia Mazsi!

 

Nem volt egyszerű Berryvel ez a 3 hét, de azt hiszem a nehezén már túl vagyunk. Most a doki még irt fel neki Polyb-t, hogy jobb étvágya legyen, de a tápot változatlanul nem eszi meg. Még a gyógytápot sem!!! Főtt kaját kap, (pulykát, nyulat, halat, bárányt) rizzsel  + még a gyógykonzervből egy keveset hozzá. Csirkét nem kap. Az allergiateszthez a vért a jövő héten veszik le tőle. Még vakaródzik változatlanul, de már nem olyan intenziven.

Remélem, hogy nem kajaallergiás, ez valami szörnyű, hogy még mindig a sötétben tapogatódzom:-((((

Sosem bocsátom meg magamnak, hogy nem vittem el másik orvoshoz is, hanem hallgattam arra az egyre.....

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2009-10-05 20:25:43 949
??
Előzmény:
secperc Creative Commons License 2009-10-02 13:53:31 947

Szia Mazsi:-))

 

Még nem derült ki, mert sajnos mnég nincs Berry olyan állapotban, hogy vért tudjanak venni a teszthez. Azt ugyanis csak akkor lehet, ha teljesen egészséges, nincs a szervezetében gyulladás és a szeme is rendbe jött. Majd beszámolok. Alább irtam egy részleteset olvass vissza. Jól megszivtam, ezt sosem bocsájtom meg a körzeti dokinak, mig élek......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!