|
|
|
|
 |
secperc
2009-10-13 22:25:02
|
950
|
|
Sziasztok, szia Mazsi!
Nem volt egyszerű Berryvel ez a 3 hét, de azt hiszem a nehezén már túl vagyunk. Most a doki még irt fel neki Polyb-t, hogy jobb étvágya legyen, de a tápot változatlanul nem eszi meg. Még a gyógytápot sem!!! Főtt kaját kap, (pulykát, nyulat, halat, bárányt) rizzsel + még a gyógykonzervből egy keveset hozzá. Csirkét nem kap. Az allergiateszthez a vért a jövő héten veszik le tőle. Még vakaródzik változatlanul, de már nem olyan intenziven.
Remélem, hogy nem kajaallergiás, ez valami szörnyű, hogy még mindig a sötétben tapogatódzom:-((((
Sosem bocsátom meg magamnak, hogy nem vittem el másik orvoshoz is, hanem hallgattam arra az egyre..... |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
secperc
2009-10-02 13:53:31
|
947
|
Szia Mazsi:-))
Még nem derült ki, mert sajnos mnég nincs Berry olyan állapotban, hogy vért tudjanak venni a teszthez. Azt ugyanis csak akkor lehet, ha teljesen egészséges, nincs a szervezetében gyulladás és a szeme is rendbe jött. Majd beszámolok. Alább irtam egy részleteset olvass vissza. Jól megszivtam, ezt sosem bocsájtom meg a körzeti dokinak, mig élek...... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|