|
|
|
|
 |
nettomazsola
2009-10-02 14:59:26
|
948
|
egy olyan allatorvos ( nögyogyasz, fogorvos, stb) KINCS akiben meg lehet bizni. en is poklokat jartam meg, mig vegre vki megoperalta a kutyamat. nekem a "juhasz klinika" nem jött be ... es akkor nagyon finom voltam. draga, arrogans, nagykepü, es mindig azt ereztem, h hülyenek neznek. pedig akkor labijuk volt ... es ismerös allatorvoshoz mentem a klinikan belül, de ez se segitett. nekem az egyetemen a Dioszegi az etalon.
|
|
A hozzászólás:
 |
secperc
2009-10-02 13:53:31
|
947
|
Szia Mazsi:-))
Még nem derült ki, mert sajnos mnég nincs Berry olyan állapotban, hogy vért tudjanak venni a teszthez. Azt ugyanis csak akkor lehet, ha teljesen egészséges, nincs a szervezetében gyulladás és a szeme is rendbe jött. Majd beszámolok. Alább irtam egy részleteset olvass vissza. Jól megszivtam, ezt sosem bocsájtom meg a körzeti dokinak, mig élek...... |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2009-10-01 19:57:14
|
943
|
ez tenyleg remalom ... es akkor most kiderült, h tenyleg mire allergias?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|