Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-10-05 20:25:43 949
??
nettomazsola Creative Commons License 2009-10-02 14:59:26 948
egy olyan allatorvos ( nögyogyasz, fogorvos, stb) KINCS akiben meg lehet bizni.
en is poklokat jartam meg, mig vegre vki megoperalta a kutyamat.
nekem a "juhasz klinika" nem jött be ... es akkor nagyon finom voltam.
draga, arrogans, nagykepü, es mindig azt ereztem, h hülyenek neznek.
pedig akkor labijuk volt ... es ismerös allatorvoshoz mentem a klinikan belül, de ez se segitett.
nekem az egyetemen a Dioszegi az etalon.
A hozzászólás:
secperc Creative Commons License 2009-10-02 13:53:31 947

Szia Mazsi:-))

 

Még nem derült ki, mert sajnos mnég nincs Berry olyan állapotban, hogy vért tudjanak venni a teszthez. Azt ugyanis csak akkor lehet, ha teljesen egészséges, nincs a szervezetében gyulladás és a szeme is rendbe jött. Majd beszámolok. Alább irtam egy részleteset olvass vissza. Jól megszivtam, ezt sosem bocsájtom meg a körzeti dokinak, mig élek......

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2009-10-01 19:57:14 943
ez tenyleg remalom ...
es akkor most kiderült, h tenyleg mire allergias??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!