|
|
|
|
 |
Fabianus
2009-10-02 09:09:36
|
258
|
Ne gondold, hogy általában ennyire negatív hozzáállású vagyok, bár szerinetem az építőipar pont az a terület, ahol sokkal nagyobb súllyal szerpel a hosszútávú gyakorlati tapasztalat. Ezért a jó újdonságok is nehezen vernek gyökeret. Ettől függetlenül a BME-s bemutató nagyon kiábrándító volt. Érdemileg semmit nem tudtunk meg. Álltalános épületfizikai ismeretek hangoztak el katasztrófális szakmaiatlanságba csomagolva. Ez részemről nem bizalomgerjesztő. A lentebbi nyilatkozat, vagy levél szintén nem mutat számomra semmit, amitől bízni tudnék az anyagban. off Tegnap volt az M1-en egy borsodi figura, aki napelem cserepeket akar készíteni. Ő viszont számomra meggyőző volt. És sok újítás van M.o-n, az építőiparon kívül is, amiben látok fantáziát, de a VEKLA gyelőre nem tartozik ide. |
|
A hozzászólás:
 |
kisidi
2009-10-02 08:55:48
|
257
|
| Én a hölgyben hiszek, szerintem nem rajta múlik. Ha pénzlenyúlás lenne a cél nem áldoz rá ennyi évet, van annak más módja is. Én reménykedek. Ez is bizonyíték arra, miért visznek ki minden magyar agyból kipattant találmányt. Nincs itt összetartás, az a baj. Sajnos elmondható ez általánosságban mindenről ebben az országban, ilyenek vagyunk sajna. Lehet, hogy nem ok nélkül nem szeretnek minket sok helyen határon kívül? |
|
Előzmény:
 |
Fabianus
2009-10-02 08:10:19
|
256
|
Én annak idején ott voltam a BME-n, mikor bemutatták az anyagot. Eleve szkeptikus voltam, de az volt az első nagy csalódás. Ez a levél vagy nyilatkozat a második. De lehet, hogy ez is csak egy marketingstratégia része? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|