Keresés

Részletes keresés

martonAnn Creative Commons License 2009-10-01 15:19:19 45
azért mindenképpen kérdezd meg az állatorvosod erről a kezelésről :-) ő biztosan fog tudni tapasztalatokat mondani erről.
A hozzászólás:
Töhötömke Creative Commons License 2009-10-01 11:42:06 43

na jó ez jogos.
de mi van ha ő az ördög, és körbeforgatja a fejét ? :D

Na komolyan. Szóval nem gond ha 2 cicámat kezelés után összeeresztem, mert úgyis beszívódik. Remek, akkor azt hiszem teszek egy próbát ezzel a Profenderrel.

köszi a segítséget
Előzmény:
martonAnn Creative Commons License 2009-10-01 11:27:52 42
A nyakát azért nem tudja megnyalni a macska :-) valamint elég hamar beszívódik tudtommal...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!