|
|
|
|
 |
martonAnn
2009-10-01 15:19:19
|
45
|
| azért mindenképpen kérdezd meg az állatorvosod erről a kezelésről :-) ő biztosan fog tudni tapasztalatokat mondani erről. |
|
A hozzászólás:
 |
Töhötömke
2009-10-01 11:42:06
|
43
|
na jó ez jogos. de mi van ha ő az ördög, és körbeforgatja a fejét ? :D
Na komolyan. Szóval nem gond ha 2 cicámat kezelés után összeeresztem, mert úgyis beszívódik. Remek, akkor azt hiszem teszek egy próbát ezzel a Profenderrel.
köszi a segítséget |
|
Előzmény:
 |
martonAnn
2009-10-01 11:27:52
|
42
|
| A nyakát azért nem tudja megnyalni a macska :-) valamint elég hamar beszívódik tudtommal... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|