|
|
|
|
 |
Töhötömke
2009-10-01 11:42:06
|
43
|
na jó ez jogos. de mi van ha ő az ördög, és körbeforgatja a fejét ? :D
Na komolyan. Szóval nem gond ha 2 cicámat kezelés után összeeresztem, mert úgyis beszívódik. Remek, akkor azt hiszem teszek egy próbát ezzel a Profenderrel.
köszi a segítséget |
|
A hozzászólás:
 |
martonAnn
2009-10-01 11:27:52
|
42
|
| A nyakát azért nem tudja megnyalni a macska :-) valamint elég hamar beszívódik tudtommal... |
|
Előzmény:
 |
Töhötömke
2009-10-01 10:27:21
|
41
|
Sziasztok!
Nekem is előjött ez a féreg-probléma. Sok jó tanács volt, ahogy visszaolvastam. De ezt a nyakra csepegtetőset nem nyalja le? Vagy olyan helyen van, hogy nem éri el? És mi van ha két cicám van, és megszeretgetik egymást :) ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|