Keresés

Részletes keresés

Töhötömke Creative Commons License 2009-10-01 11:42:06 43

na jó ez jogos.
de mi van ha ő az ördög, és körbeforgatja a fejét ? :D

Na komolyan. Szóval nem gond ha 2 cicámat kezelés után összeeresztem, mert úgyis beszívódik. Remek, akkor azt hiszem teszek egy próbát ezzel a Profenderrel.

köszi a segítséget
A hozzászólás:
martonAnn Creative Commons License 2009-10-01 11:27:52 42
A nyakát azért nem tudja megnyalni a macska :-) valamint elég hamar beszívódik tudtommal...
Előzmény:
Töhötömke Creative Commons License 2009-10-01 10:27:21 41

Sziasztok!

Nekem is előjött ez a féreg-probléma. Sok jó tanács volt, ahogy visszaolvastam.
De ezt a nyakra csepegtetőset nem nyalja le?
Vagy olyan helyen van, hogy nem éri el? És mi van ha két cicám van, és megszeretgetik egymást :) ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!