Keresés

Részletes keresés

martonAnn Creative Commons License 2009-10-01 11:27:52 42
A nyakát azért nem tudja megnyalni a macska :-) valamint elég hamar beszívódik tudtommal...
A hozzászólás:
Töhötömke Creative Commons License 2009-10-01 10:27:21 41

Sziasztok!

Nekem is előjött ez a féreg-probléma. Sok jó tanács volt, ahogy visszaolvastam.
De ezt a nyakra csepegtetőset nem nyalja le?
Vagy olyan helyen van, hogy nem éri el? És mi van ha két cicám van, és megszeretgetik egymást :) ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!