Keresés

Részletes keresés

monsterdog Creative Commons License 2009-10-02 20:36:32 348
nem tudom hogy lehetsz megelégedve a comunique-kal. nem írnám ide a változatos szitokszavakat, amikkel illetni tudnám őket a tv miatt. amióta átálltak az új rendszerre, nézhetetlen a műsor. azelőtt a semmire fizettél elő nem kevés pénzért, most pedig igaz, hogy jó a választék a csatornák terén, de sztem nem normális, hogy percekre, negyed órára megszűnik az adás. és nézd meg, hogy minden más szolgáltató ugyanezt egy ezressel kevesebbért adja. de nem tudsz rá elviekben előfizetni, mert kizárólagossága van a CU-nak. hol élünk? az 1 dolog, hogy ők építették ki, de szted miért van megtiltva, hogy nem rakhatnak ki a lakók semmit a homlokzatra? mert pont ez a cég (ami Autóker érdekeltségben van 100%) érdekeit sértené! hol itt a verseny? a kapitalizmus? stb?
nem tudom hallottál-e róla, mennyivel tartozik nekünk az Autóker, avval, hogy ezt a "szuper" céget élteted, nekik kedvezel.
egyébként internet ok, bár a telefonos ügyfélszolgálat NEM JÓ, mert még könyörögni kell, hogy ha már 1x megrendeled a netet, segítsenek xy beállításokban, ugyanis nem mindenki internet guru, sajnálom.
telefonról nyilatkozni nem tudok.
nem személyeskedni akartam, ez az általános véleményem erről a cégről!
A hozzászólás:
Syler Creative Commons License 2009-10-01 10:03:58 347
Parkolás

 

Nagy örömmel láttam, hogy ma is büntettek reggel a közterületesek. Nem tudom miért képzelik egyesek, hogy a Marina Part törvényen kívül áll. Nem lehet kihajtani a garázsokból, mert idióták beállnak szabálytalanul a közlekedési sávba. Nem lehet átmenni a kereszteződéseken, mert pofátlan alakok odaparkolnak. Bunkók gátlástalanul felparkolnak a fűre, díszburkolatra. Lehet garázst venni, bérelni, távolabb leparkolni vagy elköltözni!

 

Tahóságok

 

Lassan kezd eluralkodni a balkán. Egyesek split klímákat szerelnek, megbontva a homlokzatot, kilógatva a kábeleket a falra, mások parabola antennákat barkácsolnak fel és annak a kábeleit visszik falon kívül. Ha már a közös képviselet nem tud ebben semmit intézni, akkor legalább kérhetne segítséget az önkormányzattól, mivel tudtommal a homlokzaton senkinek nincs joga változtatni építési engedély nélkül.

 

Comunique

 

Évek óta Comunique előfizető vagyok és nem értem mi ez a lázadozás ellenük. Telefon, kábeltévé hibátlan, internet átlag feletti (szimmetrikus!). Már többször kértem és kaptam azonnali segítséget a 7/24 órás ügyfélszolgálatuktól. T-Com-ot akartok vagy UPC-t? Olvassatok utána a T.Homár fórumon. Egyik szarabb, mint a másik.

Miért csak velük lehet szerződni? Mert ők építették ki a telekomunikációs kapcsolatot a néhai Fővárosi Kavicskotró területére, egészen a lakásokig. Ez nem 2 Ft volt szerintem.

 

Faliújság

 

A faliújság a lakóké. Ennyi. Esetleg azt lehetne szabályozni, hogy a gondnokon keresztül lehessen csak kihelyezni, egységes formátumú (pl. A5, A6) hírdetéseket, elkerülve ezzel, hogy mindenféle pizzások és redőnyösök lepjék el hírdetéseikkel.

 

Sorompó

 

Nekem is fáj, hogy megszűnik a sorompó, de ez várható volt, mivel a Duna-part közterület. Több őrjárattal és a lakók aktívabb hozzáállásával lehet védeni a jövőben a környezetünket. Ha valaki lát valami gyanúsat, akkor hívja a biztonsági őröket vagy a rendőrséget.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!