Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-10-01 19:58:07 944
tavasszal?
A hozzászólás:
kriseva Creative Commons License 2009-09-26 23:32:52 941
Légyszíves vedd figyelembe,hogy a labradorom már 8 éves,ha még vársz pár évet a látogatással,kihalnak a kutyáim:)))És akkor kivel fogod szétkutyázni magad?
Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2009-09-26 08:36:36 940
igen, igen.
oktober 1-ig nem vagyok aztan igen!

egyszer meglatogatlak es szetkutyazom magam. igaz ezzel mar fenyegetlek jo par eve ... de egyszer, majd talan ....

vigyazz magadra, irj es küldj fotokat a dogokrol!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!