|
|
|
|
 |
kriseva
2009-09-26 23:32:52
|
941
|
| Légyszíves vedd figyelembe,hogy a labradorom már 8 éves,ha még vársz pár évet a látogatással,kihalnak a kutyáim:)))És akkor kivel fogod szétkutyázni magad? |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2009-09-26 08:36:36
|
940
|
igen, igen. oktober 1-ig nem vagyok aztan igen!
egyszer meglatogatlak es szetkutyazom magam. igaz ezzel mar fenyegetlek jo par eve ... de egyszer, majd talan ....
vigyazz magadra, irj es küldj fotokat a dogokrol!
|
|
Előzmény:
 |
kriseva
2009-09-26 00:36:18
|
939
|
hát nagyon nincs időm,totál leköt ez a rengeteg kutya,ami nálam van örökké. már secperc mondta,hogy nézzek már be ide:)) a mailcímed még él?ha igen,majd írok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|