Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-09-26 08:36:36 940
igen, igen.
oktober 1-ig nem vagyok aztan igen!

egyszer meglatogatlak es szetkutyazom magam. igaz ezzel mar fenyegetlek jo par eve ... de egyszer, majd talan ....

vigyazz magadra, irj es küldj fotokat a dogokrol!

A hozzászólás:
kriseva Creative Commons License 2009-09-26 00:36:18 939
hát nagyon nincs időm,totál leköt ez a rengeteg kutya,ami nálam van örökké.
már secperc mondta,hogy nézzek már be ide:))
a mailcímed még él?ha igen,majd írok.
Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2009-09-25 23:32:35 938
hat te jol eltüntel!
mi van veled?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!