|
|
|
|
 |
kriseva
2009-09-26 00:36:18
|
939
|
hát nagyon nincs időm,totál leköt ez a rengeteg kutya,ami nálam van örökké. már secperc mondta,hogy nézzek már be ide:)) a mailcímed még él?ha igen,majd írok. |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2009-09-25 23:32:35
|
938
|
hat te jol eltüntel! mi van veled? |
|
Előzmény:
 |
kriseva
2009-09-25 00:15:16
|
934
|
Szia Mazsi!
Mert a marha nem diétás kaja.Bárány,hal,nyúl diétás. Én is mondtam Secpercnek,hogy főzzön rizst,báránnyal,hallal,nyúllal,nem kell erőltetni csak a tápot,Berry egyszerűen nem hajlandó megenni a tápot,és kész.Még így főtt kajában megeszi,de magában nem,inkább éhenhal.Nem véletlen fogyott ennyit. De így most jó,hogy nyulat csinált rizzsel,és belerakta a tápot.Azt megette,kérdés meddig:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|