Keresés

Részletes keresés

kriseva Creative Commons License 2009-09-26 00:36:18 939
hát nagyon nincs időm,totál leköt ez a rengeteg kutya,ami nálam van örökké.
már secperc mondta,hogy nézzek már be ide:))
a mailcímed még él?ha igen,majd írok.
A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2009-09-25 23:32:35 938
hat te jol eltüntel!
mi van veled?
Előzmény:
kriseva Creative Commons License 2009-09-25 00:15:16 934
Szia Mazsi!

Mert a marha nem diétás kaja.Bárány,hal,nyúl diétás.
Én is mondtam Secpercnek,hogy főzzön rizst,báránnyal,hallal,nyúllal,nem kell erőltetni csak a tápot,Berry egyszerűen nem hajlandó megenni a tápot,és kész.Még így főtt kajában megeszi,de magában nem,inkább éhenhal.Nem véletlen fogyott ennyit.
De így most jó,hogy nyulat csinált rizzsel,és belerakta a tápot.Azt megette,kérdés meddig:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!