|
|
|
|
 |
Töti77
2009-09-25 23:14:48
|
937
|
Az Acana-t próbáltad már? Az én környezetemben több olyan kutya is ímádja, akik előtte alig ettek (még házi kosztot sem). Ráadásul ezekben nincs gabona, amiről azt mondják, szintén allergiát okozhat. Úgy tudom, hogy a Hills, Eukanuba és társai mind tartalmaznak gabonát, szóval ha igaz, amit mondanak, akkor nem sokat érnek. :S
Az Acana két hipoallergén tápja: bárány-alma, és a Pacifica (halas)
De szerintem is az a legjobb, ha az ajánlott húsokból (bárány, hal, nyúl) készítesz neki hamit. Annál legalább biztosan tudod, mit tartalmaz az étel. :) |
|
A hozzászólás:
 |
secperc
2009-09-25 09:27:14
|
936
|
Szia!
Nem csak egyfélével próbálkoztam, többféle hypoallergén táppal is. A doki az Eukanuba Dermatosis FP-t ajánlotta, de az én kutyám egyáltalán nem eszi a tápot és most kinosan, keservesen próbáltam rászoktatni ezalatt az egy hónap alatt de nem megy. Kipróbáltam a Happy Dog sensibiljét is - bárányos rizses + a Select Gold sensitivjét, ami szintén bárányos + rizses, vettem a Hillsnek a bárányos rizsesét, a Dog Chow-nak a bárányos rizsesét, és minden ilyesmi prémium tápot + a Natura Real bárányos rizses konzervjét is keverve a táppal. Nem nyert:-(((((((((
Na tegnap főztem neki nyulat rizzsel, azt megette, sőt még egy kis tápot is belecsempésztem a főtt kajájába, azt tegnap este megette jóizűen!!! |
|
Előzmény:
 |
Töti77
2009-09-25 09:16:07
|
935
|
Szia Secperc,
Milyen hipoallergén tápokkal eteted Berry-t? Csak egyfélét próbáltok, vagy több gyártót is? Mert én most kipróbáltam egyet az amúgy nagyon válogatós kutyánknál, és azóta úgy eszik, hogy öröm nézni. :)
Egyébként nem értem, hogy ilyen esetben miért erőltetik a tápokat, a tiszta diétás húsban sincs semmi allergén. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|