Keresés

Részletes keresés

secperc Creative Commons License 2009-09-25 09:27:14 936

Szia!

 

Nem csak egyfélével próbálkoztam, többféle hypoallergén táppal is. A doki az Eukanuba Dermatosis FP-t ajánlotta, de az én kutyám egyáltalán nem eszi a tápot és most kinosan, keservesen próbáltam rászoktatni ezalatt az egy hónap alatt de nem megy. Kipróbáltam a Happy Dog sensibiljét is - bárányos rizses + a Select Gold sensitivjét, ami szintén bárányos + rizses, vettem a Hillsnek a bárányos rizsesét, a Dog Chow-nak a bárányos rizsesét, és minden ilyesmi prémium tápot + a Natura Real bárányos rizses konzervjét is keverve a táppal. Nem nyert:-(((((((((

Na tegnap főztem neki nyulat rizzsel, azt megette, sőt még egy kis tápot is belecsempésztem a főtt kajájába, azt tegnap este megette jóizűen!!!

A hozzászólás:
Töti77 Creative Commons License 2009-09-25 09:16:07 935

Szia Secperc,

 

Milyen hipoallergén tápokkal eteted Berry-t? Csak egyfélét próbáltok, vagy több gyártót is? Mert én most kipróbáltam egyet az amúgy nagyon válogatós kutyánknál, és azóta úgy eszik, hogy öröm nézni. :)

Egyébként nem értem, hogy ilyen esetben miért erőltetik a  tápokat, a tiszta diétás húsban sincs semmi allergén.

Előzmény:
secperc Creative Commons License 2009-09-24 20:14:40 932

Szia Mazsi!

 

De jó, hogy itt vagy Te is:-)))

 

Momentán semmilyen tápot nem ehet, amiben csirkehús, csirkeliszt van.

Eddig halas tápot evett - ha ezt evésnek lehet nevezni - olajos halkonzervvel, meg bárányos konzervvel keverve, de éppen csak annyit, hogy éhen ne haljon:-(((( - mert többet nem volt hajlandó, ezért fogyott 5 kg-ot 3 hét alatt:-((( Tudod, hogy útálta mindig is a műkaját, ezért is kezdtem neki főzni.

 

Most éppen főztem neki egy nyulat. Egy darabjáról lefejtettem a húst, összekevertem rizzsel és egy kis bárányos táppal, igy ezt most éppen megette.

De hogy holnap mi lesz, azt nem tudom.....

 

Igazából csak valamilyen hypoallergén tápot ehetne, amitől kiderülhetne, hogy a kajára allergiás-e - pontosan a csirkére - mert eddig azt főztem kb. 1 éve - és lehet, hogy sok volt neki, túl egyoldalú volt, nem is gondoltam erre, hogy allergiát kaphat tőle. De még ez sem biztos, hogy a kajára allergiás, mindenesetre 2 hónapig csak diétás tápot ehetne, de nem eszi!!! Úgyhogy most variálok, én nem is tudom mit csináljak, majd talán vegyitem a főtt nyulat a rizzsel és a hypoallergén táppal és akkor hátha......

 

Szorits nekem kérlek....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!