Keresés

Részletes keresés

kriseva Creative Commons License 2009-09-25 00:15:16 934
Szia Mazsi!

Mert a marha nem diétás kaja.Bárány,hal,nyúl diétás.
Én is mondtam Secpercnek,hogy főzzön rizst,báránnyal,hallal,nyúllal,nem kell erőltetni csak a tápot,Berry egyszerűen nem hajlandó megenni a tápot,és kész.Még így főtt kajában megeszi,de magában nem,inkább éhenhal.Nem véletlen fogyott ennyit.
De így most jó,hogy nyulat csinált rizzsel,és belerakta a tápot.Azt megette,kérdés meddig:)))
A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2009-09-24 21:51:41 933
es miert nem ehet marhat?
Előzmény:
secperc Creative Commons License 2009-09-24 20:14:40 932

Szia Mazsi!

 

De jó, hogy itt vagy Te is:-)))

 

Momentán semmilyen tápot nem ehet, amiben csirkehús, csirkeliszt van.

Eddig halas tápot evett - ha ezt evésnek lehet nevezni - olajos halkonzervvel, meg bárányos konzervvel keverve, de éppen csak annyit, hogy éhen ne haljon:-(((( - mert többet nem volt hajlandó, ezért fogyott 5 kg-ot 3 hét alatt:-((( Tudod, hogy útálta mindig is a műkaját, ezért is kezdtem neki főzni.

 

Most éppen főztem neki egy nyulat. Egy darabjáról lefejtettem a húst, összekevertem rizzsel és egy kis bárányos táppal, igy ezt most éppen megette.

De hogy holnap mi lesz, azt nem tudom.....

 

Igazából csak valamilyen hypoallergén tápot ehetne, amitől kiderülhetne, hogy a kajára allergiás-e - pontosan a csirkére - mert eddig azt főztem kb. 1 éve - és lehet, hogy sok volt neki, túl egyoldalú volt, nem is gondoltam erre, hogy allergiát kaphat tőle. De még ez sem biztos, hogy a kajára allergiás, mindenesetre 2 hónapig csak diétás tápot ehetne, de nem eszi!!! Úgyhogy most variálok, én nem is tudom mit csináljak, majd talán vegyitem a főtt nyulat a rizzsel és a hypoallergén táppal és akkor hátha......

 

Szorits nekem kérlek....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!