Keresés

Részletes keresés

Töti77 Creative Commons License 2009-09-25 09:16:07 935

Szia Secperc,

 

Milyen hipoallergén tápokkal eteted Berry-t? Csak egyfélét próbáltok, vagy több gyártót is? Mert én most kipróbáltam egyet az amúgy nagyon válogatós kutyánknál, és azóta úgy eszik, hogy öröm nézni. :)

Egyébként nem értem, hogy ilyen esetben miért erőltetik a  tápokat, a tiszta diétás húsban sincs semmi allergén.

nettomazsola Creative Commons License 2009-09-24 21:51:41 933
es miert nem ehet marhat?
A hozzászólás:
secperc Creative Commons License 2009-09-24 20:14:40 932

Szia Mazsi!

 

De jó, hogy itt vagy Te is:-)))

 

Momentán semmilyen tápot nem ehet, amiben csirkehús, csirkeliszt van.

Eddig halas tápot evett - ha ezt evésnek lehet nevezni - olajos halkonzervvel, meg bárányos konzervvel keverve, de éppen csak annyit, hogy éhen ne haljon:-(((( - mert többet nem volt hajlandó, ezért fogyott 5 kg-ot 3 hét alatt:-((( Tudod, hogy útálta mindig is a műkaját, ezért is kezdtem neki főzni.

 

Most éppen főztem neki egy nyulat. Egy darabjáról lefejtettem a húst, összekevertem rizzsel és egy kis bárányos táppal, igy ezt most éppen megette.

De hogy holnap mi lesz, azt nem tudom.....

 

Igazából csak valamilyen hypoallergén tápot ehetne, amitől kiderülhetne, hogy a kajára allergiás-e - pontosan a csirkére - mert eddig azt főztem kb. 1 éve - és lehet, hogy sok volt neki, túl egyoldalú volt, nem is gondoltam erre, hogy allergiát kaphat tőle. De még ez sem biztos, hogy a kajára allergiás, mindenesetre 2 hónapig csak diétás tápot ehetne, de nem eszi!!! Úgyhogy most variálok, én nem is tudom mit csináljak, majd talán vegyitem a főtt nyulat a rizzsel és a hypoallergén táppal és akkor hátha......

 

Szorits nekem kérlek....

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2009-09-24 19:56:06 931
bocs, nem voltam itt.

nem tudok semmit tanacsolni.
en nem hiszek ebben a "regi Bodrit is allergias volt, de lelöttek". BP-en eltem, ott kutyaztam a 70-es, 80-as evekben es vhogy nem lövöldözött körülöttem senki...

nem tudom mit lehetne csinalni. probald a tapot megfözni zöldseggel, vmi füszerrel, ( olajjal?), összekeverni szardiniaval. semmilyen hust nem ehet?
nekem ez kicsit kinai, de nem akarok okoskodni, mert tenyleg fogalmam sincs, h mi baja lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!