| Sziasztok!
Sajnos nagyon rossz hireim vannak Berryről:-(((
Nem tudok jönni sűrűn igy egy mérleget tudok most vonni Nektek, ami a kajálást illeti. Szept 5-e óta nyögünk a táppal + konzerv kombinációjával, de sajnos meg kell állapitanom, hogy Berry éppen csak annyit eszik, hogy ne haljon éhen:-(((((((((((((
Momentán 35 kg, ezalatt a 3 hét alatt 5 kg-ot!!!! fogyott:-(((((((((
Sajnos nem segit az sem, hogy majd eszik, ha éhes lesz, nem sajnos nem eszik éppen csak annyit, hogy a fenntarátásához elég. Hiába gondoltam, hogy majdcsak megszereti a tápot, csak idő kérdése, sosem fogja megenni inkább éhen hal:-(((((
Rettenetesen néz ki szegény, zörögnek a csontjai, a bordáit és a gerincét is simán ki lehet tapogatni, ha megsimogatom:-(((((
Amúgy jó kedvű, vidám, szaladgál, játszik, apportiroz és minden, amit lehet, csak ez a nem evés, ez szörnyű.....már nem birom, és a doki is tanácstalan. Próbáltam más, bárányos tápot is, de az sem vált be.
Most főzök neki nyulat rizzsel és meglátom.
Kérlek mondjátok meg mit csináljak, teljesen el vagyok keseredve, hogy a szemem láttára megy tönkre ez a gyönyörű kutyum, akit imádok, nem birom már tovább.....
MAZSI KÉRLEK SEGITS!!!! |