Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-09-24 19:56:06 931
bocs, nem voltam itt.

nem tudok semmit tanacsolni.
en nem hiszek ebben a "regi Bodrit is allergias volt, de lelöttek". BP-en eltem, ott kutyaztam a 70-es, 80-as evekben es vhogy nem lövöldözött körülöttem senki...

nem tudom mit lehetne csinalni. probald a tapot megfözni zöldseggel, vmi füszerrel, ( olajjal?), összekeverni szardiniaval. semmilyen hust nem ehet?
nekem ez kicsit kinai, de nem akarok okoskodni, mert tenyleg fogalmam sincs, h mi baja lehet.
A hozzászólás:
secperc Creative Commons License 2009-09-24 18:14:10 930
 Sziasztok!

 

Sajnos nagyon rossz hireim vannak Berryről:-(((

 

Nem tudok jönni sűrűn igy egy mérleget tudok most vonni Nektek, ami a kajálást illeti. Szept 5-e óta nyögünk a táppal + konzerv kombinációjával, de sajnos meg kell állapitanom, hogy Berry éppen csak annyit eszik, hogy ne haljon éhen:-(((((((((((((

Momentán 35 kg, ezalatt a 3 hét alatt 5 kg-ot!!!! fogyott:-(((((((((

Sajnos nem segit az sem, hogy majd eszik, ha éhes lesz, nem sajnos nem eszik éppen csak annyit, hogy a fenntarátásához elég. Hiába gondoltam, hogy majdcsak megszereti a tápot, csak idő kérdése, sosem fogja megenni inkább éhen hal:-(((((

Rettenetesen néz ki szegény, zörögnek a csontjai, a bordáit és a gerincét is simán ki lehet tapogatni, ha megsimogatom:-(((((

Amúgy jó kedvű, vidám, szaladgál, játszik, apportiroz és minden, amit lehet, csak ez a nem evés, ez szörnyű.....már nem birom, és a doki is tanácstalan. Próbáltam más, bárányos tápot is, de az sem vált be.

Most főzök neki nyulat rizzsel és meglátom.

Kérlek mondjátok meg mit csináljak, teljesen el vagyok keseredve, hogy a szemem láttára megy tönkre ez a gyönyörű kutyum, akit imádok, nem birom már tovább.....

 

MAZSI KÉRLEK SEGITS!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!