|
|
|
|
 |
Peremy
2009-09-23 15:51:25
|
31
|
Az én cicám mindig a lakásban van, és sose kapott nyers húst. Így kicsit nyugodtabb vagyok. De ezek után feltétlenül be kell szereznem ilyen spot-on terméket. Ti hol veszitek? |
|
A hozzászólás:
 |
guszti87
2009-09-23 15:13:59
|
30
|
| Ha 3 havonta használod, az a 100%-os biztonság, de olyan cicáknál pl, akik egész nap csak a lakásban vannak és mondjuk nem esznek nyers húst nem biztos, hogy olyan sűrűn kell, tehát "lakhelytől" függően kell alkalmazni ezeket a szereket is. |
|
Előzmény:
 |
turnrer
2009-09-23 14:13:59
|
27
|
| Igen!Teljesen ugyanaz a hatás és 3 havonta kell kezelni vele.Én már kipróbáltam és nincs rá eddig panasz;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|