Keresés

Részletes keresés

Peremy Creative Commons License 2009-09-23 15:51:25 31

Az én cicám mindig a lakásban van, és sose kapott nyers húst. Így kicsit nyugodtabb vagyok.
De ezek után feltétlenül be kell szereznem ilyen spot-on terméket.
Ti hol veszitek?
A hozzászólás:
guszti87 Creative Commons License 2009-09-23 15:13:59 30
Ha 3 havonta használod, az a 100%-os biztonság, de olyan cicáknál pl, akik egész nap csak a lakásban vannak és mondjuk nem esznek nyers húst nem biztos, hogy olyan sűrűn kell, tehát "lakhelytől" függően kell alkalmazni ezeket a szereket is.
Előzmény:
turnrer Creative Commons License 2009-09-23 14:13:59 27
Igen!Teljesen ugyanaz a hatás és 3 havonta kell kezelni vele.Én már kipróbáltam és nincs rá eddig panasz;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!