Keresés

Részletes keresés

turnrer Creative Commons License 2009-09-23 15:13:09 29
Elég nagy segítség az bizt.:)Én a Spot-on nevű féregtelenítőt használom.Még nem olyan régóta,de eddig semmi bajom nincs vele.
A hozzászólás:
Peremy Creative Commons License 2009-09-23 14:40:36 28

Ez jól hangzik. Te mit használsz?
Előzmény:
turnrer Creative Commons License 2009-09-23 14:13:59 27
Igen!Teljesen ugyanaz a hatás és 3 havonta kell kezelni vele.Én már kipróbáltam és nincs rá eddig panasz;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!