Keresés

Részletes keresés

guszti87 Creative Commons License 2009-09-23 15:13:59 30
Ha 3 havonta használod, az a 100%-os biztonság, de olyan cicáknál pl, akik egész nap csak a lakásban vannak és mondjuk nem esznek nyers húst nem biztos, hogy olyan sűrűn kell, tehát "lakhelytől" függően kell alkalmazni ezeket a szereket is.
Peremy Creative Commons License 2009-09-23 14:40:36 28

Ez jól hangzik. Te mit használsz?
A hozzászólás:
turnrer Creative Commons License 2009-09-23 14:13:59 27
Igen!Teljesen ugyanaz a hatás és 3 havonta kell kezelni vele.Én már kipróbáltam és nincs rá eddig panasz;)
Előzmény:
Peremy Creative Commons License 2009-09-23 12:52:13 26

És az ugyanúgy hat?
Felszívja a bőre, és az elég?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!