Keresés

Részletes keresés

turnrer Creative Commons License 2009-09-23 14:13:59 27
Igen!Teljesen ugyanaz a hatás és 3 havonta kell kezelni vele.Én már kipróbáltam és nincs rá eddig panasz;)
A hozzászólás:
Peremy Creative Commons License 2009-09-23 12:52:13 26

És az ugyanúgy hat?
Felszívja a bőre, és az elég?
Előzmény:
turnrer Creative Commons License 2009-09-23 12:36:04 25
Persze!Van másik megoldás is.Az pedig cseppentő formájában kapható.A cica nyakára kell cseppenteni vele.Sokkal praktikusabb,mint a tabletta és kevésbé fárasztóbb is:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!