Keresés

Részletes keresés

turnrer Creative Commons License 2009-09-23 12:36:04 25
Persze!Van másik megoldás is.Az pedig cseppentő formájában kapható.A cica nyakára kell cseppenteni vele.Sokkal praktikusabb,mint a tabletta és kevésbé fárasztóbb is:)
A hozzászólás:
Peremy Creative Commons License 2009-09-23 12:26:36 24

Hoppá, akkor tényleg ideje lenne elkezdeni. Nem gondoltam volna, hogy ez ennyire fontos. És van valami megoldás a tablettán kívül? Nem szívesen tuszkolnám le a torkán.
Előzmény:
guszti87 Creative Commons License 2009-09-23 12:06:59 23
Igen, akkor már rég el kellett volna kezdeni féregteleníteni. Már 2 hetes kortól ajánlott féregteleníteni. 3 havonta egyszer ajánlott! A zoonózis tényleg nem gyerekjáték. Vigyázni kell ezzel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!