|
|
|
|
 |
turnrer
2009-09-23 12:36:04
|
25
|
Persze!Van másik megoldás is.Az pedig cseppentő formájában kapható.A cica nyakára kell cseppenteni vele.Sokkal praktikusabb,mint a tabletta és kevésbé fárasztóbb is:)
|
|
A hozzászólás:
 |
Peremy
2009-09-23 12:26:36
|
24
|
Hoppá, akkor tényleg ideje lenne elkezdeni. Nem gondoltam volna, hogy ez ennyire fontos. És van valami megoldás a tablettán kívül? Nem szívesen tuszkolnám le a torkán. |
|
Előzmény:
 |
guszti87
2009-09-23 12:06:59
|
23
|
| Igen, akkor már rég el kellett volna kezdeni féregteleníteni. Már 2 hetes kortól ajánlott féregteleníteni. 3 havonta egyszer ajánlott! A zoonózis tényleg nem gyerekjáték. Vigyázni kell ezzel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|