Keresés

Részletes keresés

Peremy Creative Commons License 2009-09-23 12:26:36 24

Hoppá, akkor tényleg ideje lenne elkezdeni. Nem gondoltam volna, hogy ez ennyire fontos. És van valami megoldás a tablettán kívül? Nem szívesen tuszkolnám le a torkán.
A hozzászólás:
guszti87 Creative Commons License 2009-09-23 12:06:59 23
Igen, akkor már rég el kellett volna kezdeni féregteleníteni. Már 2 hetes kortól ajánlott féregteleníteni. 3 havonta egyszer ajánlott! A zoonózis tényleg nem gyerekjáték. Vigyázni kell ezzel.
Előzmény:
Peremy Creative Commons License 2009-09-23 10:49:55 20

1 éves.
Nem tudtam, hogy ez ennyire veszélyes lehet.
Mostanában hallottam róla, hogy még én is megbetegedhetek tőle.
Akkor az már nem vicc.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!