|
|
|
|
 |
Peremy
2009-09-23 12:26:36
|
24
|
Hoppá, akkor tényleg ideje lenne elkezdeni. Nem gondoltam volna, hogy ez ennyire fontos. És van valami megoldás a tablettán kívül? Nem szívesen tuszkolnám le a torkán. |
|
A hozzászólás:
 |
guszti87
2009-09-23 12:06:59
|
23
|
| Igen, akkor már rég el kellett volna kezdeni féregteleníteni. Már 2 hetes kortól ajánlott féregteleníteni. 3 havonta egyszer ajánlott! A zoonózis tényleg nem gyerekjáték. Vigyázni kell ezzel. |
|
Előzmény:
 |
Peremy
2009-09-23 10:49:55
|
20
|
1 éves. Nem tudtam, hogy ez ennyire veszélyes lehet. Mostanában hallottam róla, hogy még én is megbetegedhetek tőle. Akkor az már nem vicc. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|