|
|
|
|
 |
guszti87
2009-09-23 12:06:59
|
23
|
| Igen, akkor már rég el kellett volna kezdeni féregteleníteni. Már 2 hetes kortól ajánlott féregteleníteni. 3 havonta egyszer ajánlott! A zoonózis tényleg nem gyerekjáték. Vigyázni kell ezzel. |
|
 |
turnrer
2009-09-23 11:07:27
|
21
|
| Igen igen!Ügyelni kell a Zoonozisra,mert az nem gyerekjáték az bizt.:S |
|
A hozzászólás:
 |
Peremy
2009-09-23 10:49:55
|
20
|
1 éves. Nem tudtam, hogy ez ennyire veszélyes lehet. Mostanában hallottam róla, hogy még én is megbetegedhetek tőle. Akkor az már nem vicc. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|