|
|
|
|
 |
guszti87
2009-09-23 10:46:27
|
19
|
| Hány éves a cicád? Eddig még nem is féregtelenítettél? Úgy veszem ki a hozzászólásodból, mintha kicsit el lennél késve ezzel. Egyébként azért is kérdezem, mert nekem kiskorában még megette, mostmár, hogy nagyobb, nem eszi meg, ha az ételbe csempészem akkor sem. |
|
 |
turnrer
2009-09-23 10:21:59
|
18
|
| Kikel,hogy ábrándítsalak.Sajnos nagyon sokat fogsz vele küzdeni a tabletták miatt.Legalábbis az én cicámmal ez történ.Könnyítheted a dolgot azzal,hogy széttördeled és beleteszed a tápjába,de ez sok esetben nem segít.Pontosan azért,mert kitanultak és rafináltak:) |
|
A hozzászólás:
 |
Peremy
2009-09-23 10:09:12
|
17
|
Sziasztok!
Sok helyen olvastam a cicákat támadó férgekről. Azt tudom, hogy van rá pár gyógyszer, de azt megeszi a cica? Nekem elég rafináltnak tűnik ahhoz :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|