Keresés

Részletes keresés

guszti87 Creative Commons License 2009-09-23 10:46:27 19
Hány éves a cicád? Eddig még nem is féregtelenítettél? Úgy veszem ki a hozzászólásodból, mintha kicsit el lennél késve ezzel. Egyébként azért is kérdezem, mert nekem kiskorában még megette, mostmár, hogy nagyobb, nem eszi meg, ha az ételbe csempészem akkor sem.
turnrer Creative Commons License 2009-09-23 10:21:59 18
Kikel,hogy ábrándítsalak.Sajnos nagyon sokat fogsz vele küzdeni a tabletták miatt.Legalábbis az én cicámmal ez történ.Könnyítheted a dolgot azzal,hogy széttördeled és beleteszed a tápjába,de ez sok esetben nem segít.Pontosan azért,mert kitanultak és rafináltak:)
A hozzászólás:
Peremy Creative Commons License 2009-09-23 10:09:12 17

Sziasztok!

Sok helyen olvastam a cicákat támadó férgekről.
Azt tudom, hogy van rá pár gyógyszer, de azt megeszi a cica?
Nekem elég rafináltnak tűnik ahhoz :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!