Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2009-09-21 21:17:03 696
Ilyet rendeltél? Majd ha lesz lehetőséged, akkor teszel fel nagy méretű, letölthető képet?
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2009-07-07 13:16:26 691

Üdv!

 

Megérkezett a kenko 20mm-es közgyürű, amit EF-s objektívekhez rendeltem.

Nagyon jó, az AF pontosan müxik az 55-250 IS hosszabbik végén is. Az IS megy rendesen, az objektív jól türi a KGY-t és f8-nál csak minimilás minőségromlást látok.

Majd kiprobálom a kitobjektívvel is.... de 55mm alatt már túl kicsi lesz a munkatáv..

 

 

2 szépséghibája van...

- nem kenko, hanem valami kinai neve van

- Nem adtak hozzá első/hátsó sapkát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!