Keresés

Részletes keresés

CyberCat Creative Commons License 2009-09-22 09:52:41 1814
Hát, mivel nem speciális kiállítás a IV. fajtacsoportnak, ezért nem hiszem, hogy sziámiból, orientálisból stb. több lenne, mint a szokásos.
A hozzászólás:
sky86 Creative Commons License 2009-09-21 16:34:55 1813

Sziasztok!

Nagyon-nagyon köszönöm, hogy beírtad ezt az infót! Szerettem volna végre elmenni egy olyan kiállításra, ahol a mi kis bogarunkkal hasonszőrű, illetve egyéb keleti fajtákat csodálhatunk.

Ahol tavaly voltunk szinte csak main coon-ok voltak, persze ők is szépek, de mi keleti bolondok vagyunk. Szerinted itt lesznek sziámik, orik, peterbaldok is bőven? Jajjj, de jóóó lenne elmenni... Csak innen Gödöllő is olyan rohadt messze van, de megoldjuk!!! :)

Minden régi kedves ismerős cicást és cicát üdvözlünk! :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!