Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Napsugár4 Creative Commons License 2009-09-20 21:46:57 2
Szia!

Köszi az infókat.
El tudnád küldeni a mail címedet, hogy tudjak neked írni privátban, mert lenne még kérdésem.

Köszi
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-09-20 15:41:01 1

Szia!

 

Mi csak gondolkoztunk rajta, hogy nagyiknak jó lenne (mi is s Sportföld utcában lakunk, de lejjebb, az erdőnél), de a kérdéseinkre elég fura válaszokat kaptunk (alaprajz módosítás NEM lehetséges, kitérő válaszok a határidőket illetően, egyértelmű hazugságok, amiknek - helybéliek lévén - könnyedén utánajártunk), így nem vettük komolyan.

Ahogy látom, áprilisban belehúztak, de azóta gyakorlatilag áll az építkezés, gondolom, nem tolonganak a vevők.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!