|
|
|
|
 |
T. Thick
2009-09-20 23:13:10
|
903
|
| Erdei sikló bőrének néz ki. Aggodalomra semmi ok. |
|
 |
Szeplák
2009-09-20 20:31:39
|
902
|
Ha víz közelében laksz(erre utal az egyik növényfaj a háttérben) Akkor nagy valószínűséggel vízisikló.De sok minden lehet.Igazából színe határozná meg. |
|
A hozzászólás:
 |
Cufter
2009-09-20 16:21:19
|
901
|
Sziasztok!
Anyum találta a kertben, és aggódik. Meg tudja valaki mondani, hogy milyen fajta kígyó lehet?
http://img297.imageshack.us/img297/4258/p1010088g.jpg
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|