|
|
|
|
 |
róza56
2010-02-25 19:21:41
|
4026
|
Érdekelne a fényképezőgép meg van-e és mennyi az utolsó ár amiért oda adná?
Köszönöm szépen!
Róza |
|
 |
m42-nikon
2009-09-19 16:23:23
|
4006
|
Félreértések elkerülése végett, táska és tartozékok nélkül 30ezer. Azokkal 35ezer és ebben alkudhatunk.
Üdv
0630-7négy8-hat79három |
|
A hozzászólás:
 |
m42-nikon
2009-09-19 16:15:38
|
4005
|
ELADÓ
FUJI s7000 legalább 3 éve nem használt gépem (előtte 1 évet kattintgattam, azóta szekrényben állt), az árban ezek vannak:
-FinePix s7000 gép -Raynox RT5255 F52-55mm közgyűrű -Raynox MC LENS PROTECTOR 52mm p0.75 -1GB CF kártya -Kisméretű Samsonite Trekking hordtáska -FinePix szíj
A gép tökéletes állapotban van, még akkor vettem amikor elkezdett érdekelni a fotózás, azóta hamar továbbléptem, nem is használtam...
Ár.: 30ezer huf és alkuképes
tel.: 0630-7négy8-6hét9három
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|