Keresés

Részletes keresés

Lolamoon Creative Commons License 2009-09-15 12:24:23 1811
Helló!

Örülök, hogy jól van Jonathan!

Bár az én cicám alig múlt 1 éves, de ő is szokott ülve bóbiskolni. :)

Várjuk a képeket az "öreg úrról"! :)
A hozzászólás:
teglamiki Creative Commons License 2009-09-15 11:44:28 1810

Helló!

 

Megvan, egészséges, bár megint fogyott egy kicsit, amolyan aszott öreg"ember" benyomását kelti. Néha ülve bóbiskol, nagy ritkán felfurakszik az ölünkbe, hogy simogassuk ...

 

Majd készítek fotót ...

 

Remélem a tavaszi kertes házba való költözést megéri ...

 

TéglaMiki

Előzmény:
Lolamoon Creative Commons License 2009-09-14 08:08:00 1809
Hogy van Jonathan? Remélem, ezt az újabb hónap is jó egészségben találta!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!