Keresés

Részletes keresés

teglamiki Creative Commons License 2009-09-15 11:44:28 1810

Helló!

 

Megvan, egészséges, bár megint fogyott egy kicsit, amolyan aszott öreg"ember" benyomását kelti. Néha ülve bóbiskol, nagy ritkán felfurakszik az ölünkbe, hogy simogassuk ...

 

Majd készítek fotót ...

 

Remélem a tavaszi kertes házba való költözést megéri ...

 

TéglaMiki

A hozzászólás:
Lolamoon Creative Commons License 2009-09-14 08:08:00 1809
Hogy van Jonathan? Remélem, ezt az újabb hónap is jó egészségben találta!!!
Előzmény:
teglamiki Creative Commons License 2009-08-27 08:48:56 1808
Nálam eddig még egy vadállat sem panaszkodhatott, szép fényesre van nyalva a seggük ... :o)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!