|
|
|
|
 |
teglamiki
2009-09-15 11:44:28
|
1810
|
Helló!
Megvan, egészséges, bár megint fogyott egy kicsit, amolyan aszott öreg"ember" benyomását kelti. Néha ülve bóbiskol, nagy ritkán felfurakszik az ölünkbe, hogy simogassuk ...
Majd készítek fotót ...
Remélem a tavaszi kertes házba való költözést megéri ...
TéglaMiki |
|
A hozzászólás:
 |
Lolamoon
2009-09-14 08:08:00
|
1809
|
| Hogy van Jonathan? Remélem, ezt az újabb hónap is jó egészségben találta!!! |
|
Előzmény:
 |
teglamiki
2009-08-27 08:48:56
|
1808
|
| Nálam eddig még egy vadállat sem panaszkodhatott, szép fényesre van nyalva a seggük ... :o))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|