Keresés

Részletes keresés

nextdoor Creative Commons License 2009-09-10 16:47:53 7231
Nem érdemes leállni velük, hajtogatják a magukét, észérvek felett prímán átsiklanak, együttérzést meg úgysem fognak tanúsítani: illegnek-billegnek, oszt úgy basszák vissza a kennelbe a kutyát, hogy hátra sem néznek rájuk.
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2009-09-10 15:57:20 7230
Sok minden.
Előszöris, - hogy utána visszaviszik.
Másodszor, - hogy ezek a kutyák még nincsenek szocializálva, nem tudni hogy fognak viselkedni.
Harmadszor - nincsenek beoltva.
Negyedszer - a zöm fertőző betegségben szenved, nem sétáltatás, hanem kezelés kell nekik.
Ötödször - más kutyákat meg fognak fertőzni, ha a kutyáktól forgalmas Városligetbe viszik.

Nem ez a segítség módja.
Vegyetek ki néhányat, kezeljétek, szocializáljátok, ideiglenesen tartsátok, oltsátok, féregtelenítsétek - és utána lehet kivinni gazdikeresőbe siminapra.

Igy, ilyen felelőtlenül csak az cselekszik, aki azt hiszi, a szánalom elég - de kutyát még nem tartott!
Előzmény:
Nandi34 Creative Commons License 2009-09-10 10:32:31 7228
Mondd csak nekem meg légyszives hogy egy sétáltató napon mi lehet rossz azon kívül ,hogy a kutyákat valaki végre normális közegbe kiviszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!