Keresés

Részletes keresés

kisidi Creative Commons License 2009-09-10 14:31:07 247
Gondolom pályázat, meg ez+az.
A hozzászólás:
Pokrócz Creative Commons License 2009-09-10 13:40:40 246
Akkor komoly csúszásban lehetnek, mert most őszre már futó termelést ígértek.
Előzmény:
kisidi Creative Commons License 2009-09-09 23:02:24 245
Ma volt a feltaláló hölggyel egy riport az egyik kereskedelmi rádióban. Meg kapták a szabadalmaztatták már szinte mindenhol, januárra készül el az első gyártóüzem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!