Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Nandi34 Creative Commons License 2009-09-10 10:29:51 7227
Szerintem is jobb hogy nem a kennelben vannak addig sem azok a szerencsétlen állatok.
Előzmény:
mikered Creative Commons License 2009-09-09 17:56:03 7225
Szerintem nincs igazatok! :( Ez egy lehetőség a kusziknak! Talán egy ilyen rendezvényen nagyobb az esélye a gazdira találásnak mint a rácsok mögött!
Szerintetek mit kellene tenni inkább?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!