|
|
|
|
 |
ságod
2009-09-07 14:27:07
|
68
|
| Azt gondolom, hogy ezen a fórumon éppen nem aktuális, mivel az itt jelen lévőknek van nyestjük a rágcsálók ellen! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
KaRita123
2009-09-07 14:13:29
|
66
|
Helló Mindenkinek!
Van nagyon jó (humánus) megoldás a rágcsálók ellen. Ultrahangos kis készülék, van olyan ami 12 V-ról megy és autók kábelezését illetve lepisilését akadályozza meg, illetve van elemes, amivel a garázst, vagy tetőteret lehet rágcsálótlanítani. Nem tudom itt szabad-e magadni telefont, ahol ezt meg lehet vásárolni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|