Keresés

Részletes keresés

ságod Creative Commons License 2009-09-07 14:27:07 68
Azt gondolom, hogy ezen a fórumon éppen nem aktuális, mivel az itt jelen lévőknek van nyestjük a rágcsálók ellen! :-)
A hozzászólás:
KaRita123 Creative Commons License 2009-09-07 14:13:29 66

Helló Mindenkinek!

Van nagyon jó (humánus) megoldás a rágcsálók ellen. Ultrahangos kis készülék, van olyan ami 12 V-ról megy és autók kábelezését illetve lepisilését akadályozza meg, illetve van elemes, amivel a garázst, vagy tetőteret lehet rágcsálótlanítani. Nem tudom itt szabad-e magadni telefont, ahol ezt meg lehet vásárolni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!