Keresés

Részletes keresés

mélybepotty Creative Commons License 2009-09-03 16:40:23 135
Valóban kicsit mellőzöttnek érzem/éreztem magam.De ez volt a legkissebb bajom.A legszivesebben neked el mondanám,"négy szem közt".De nem tudom hogy mennyire vagy tapasztalt pasitéren.Habáár ha jobban meg gondolom nem is ez a döntő ebben.
Alefnull Creative Commons License 2009-09-03 15:22:23 130
Igen szükség lenne, de nem a gyógyszerre."

értem ezt, de továbbra is azt mondom, hogy rövid távon ha nincs jobb, muszáj...

a mélcímem publikus, ha gondolod küldhetsz bármit vagy írhatsz, de ez rajtad múlik, ha úgy érzed van kedved stb. akkor nyugodtan, persze, megértem ha nem akarod felfedni/kiadni magad, nagyon is megértem.

Ne legyen rossz a lelkiismereted, hisz te írtad nyugodtan le lehet írni ide mindent."

igazad van, csak kicsit szégyellem a bugyutaságaimat...

Próbáld el hinni ,hogy nem leszel beteg."

ja, ha ez ilyen egyszerű lenne...


"Szóval a "normális" emberek körében igyekszek én is az lenni itt is , de tudom itt jobban leírhatom a gondolataimat."

ez teljesen világos, semmi gond vele
A hozzászólás:
csíkosdinnyehéj Creative Commons License 2009-09-03 15:12:29 129

mélybepotty:

 

Szerintem is lehet jót tenne, ha kiírnád ide magadból bár ilyenkor én is általában visszavonulok.

Kicsit úgy érzem amióta idecsöppentem mintha kevesebbet írnál.

Remélem nem érzed magad kirekesztve. Mert nem áll szándékomban kirekeszteni senkit.

 

 

Alefnull:

 

Igen szükség lenne, de nem a gyógyszerre.

 

 

Nem nagyon akarom publikussá tenni itt, mert mindig félek valaki olvassa aki rámismer , nem szeretek túl sok konkrét információt kiadni magamról. Esetleg ímélben elküldhetem.

Tudom, hogy sokmindent leírtam már, neten is közzé tettem már unkáim, de nem írtam hozzá olyat amiket itt leírok. :)

Szóval a "normális" emberek körében igyekszek én is az lenni itt is , de tudom itt jobban leírhatom a gondolataimat.

Nem tudom ,hogy most sikerült e érthetően leírni azt amit akartam. Lehet nem akkor bocsi . Átgondolom mégegyszer :)

 

Ne legyen rossz a lelkiismereted, hisz te írtad nyugodtan le lehet írni ide mindent.

Próbáld el hinni ,hogy nem leszel beteg.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!