|
|
|
|
 |
nettomazsola
2009-09-02 23:34:33
|
925
|
gondolom at kell allni a müanyag bogyok utan, de a tapokban van olyan anyag amitöl olyan kis helyeset kakal ... lehet, h mindig hajlamos volt a higabb szekletre, csak a tap miatt nem vetted eszre. egy darabig adjal neki joval több rizst. es tenyleg semmi zsirt. olyan kutyat v embert meg nem lattam, aki a rizstöl fosik. ha igen, akkor kerdezd meg az orvost.
|
|
A hozzászólás:
 |
Topi328
2009-09-02 14:16:37
|
924
|
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatosan, hogy a házikosztra áttérve (a tápról) hasmenése van a kutyusnak? Igaz, amikor csak tápot evett, teljesen rendben volta széklete, aztán hoszabb vívódás után a főtt kaja mellett maradtunk. Csak hiába nem zsíros, meg nem moslék, amit kap, hanem rizs/tészta+husi, zöldség, mégis meghajtja. Esetleg majd idővel beáll a bélflórája a házi kajára?
köszi, Andi
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|