Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-09-02 23:34:33 925
gondolom at kell allni a müanyag bogyok utan, de a tapokban van olyan anyag amitöl olyan kis helyeset kakal ... lehet, h mindig hajlamos volt a higabb szekletre, csak a tap miatt nem vetted eszre.
egy darabig adjal neki joval több rizst. es tenyleg semmi zsirt.
olyan kutyat v embert meg nem lattam, aki a rizstöl fosik. ha igen, akkor kerdezd meg az orvost.

A hozzászólás:
Topi328 Creative Commons License 2009-09-02 14:16:37 924
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatosan, hogy a házikosztra áttérve (a tápról) hasmenése van a kutyusnak?
Igaz, amikor csak tápot evett, teljesen rendben volta széklete, aztán hoszabb vívódás után a főtt kaja mellett maradtunk. Csak hiába nem zsíros, meg nem moslék, amit kap, hanem rizs/tészta+husi, zöldség, mégis meghajtja.
Esetleg majd idővel beáll a bélflórája a házi kajára?

köszi, Andi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!