Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Schuszi Creative Commons License 2009-08-28 22:40:14 1245

Szegény kis tököst 4 és fél évesen elvitte a veséje :(((((((((

 

Nagyon szomorúak vagyunk, ha valaki esetleg tud hasonló pacekkal vörös cicát, érdekelne minket! Közben született egy kislányunk... Folyamatosan a Tökit keresi... :-| Azt kamuztuk neki, hogy kórházban van és nemsokaára haza jön.... :(

Előzmény:
Schuszi Creative Commons License 2006-02-25 00:06:34 1165

Sziasztok. Látom sajna nem pörög túlságosan a topik. Kár érte,pedig lenne mit csacsogni a kis szarosokrol :)

 

Nekem ő ez első cicám,konkrétabban volt sok,de ő az első akinek a külön háztartásomban helyet szorítottunk a menyasszonyommal :)))

 

Töki:

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!