|
|
|
|
 |
Lolamoon
2009-09-14 08:08:00
|
1809
|
| Hogy van Jonathan? Remélem, ezt az újabb hónap is jó egészségben találta!!! |
|
A hozzászólás:
 |
teglamiki
2009-08-27 08:48:56
|
1808
|
| Nálam eddig még egy vadállat sem panaszkodhatott, szép fényesre van nyalva a seggük ... :o))) |
|
Előzmény:
 |
teca1258
2009-08-18 17:07:08
|
1807
|
Sziasztok.
Már jó régen írtam ide, de azért olvasom a topikot. Isten éltesse Jonathant.Igazán szép hosszú és bizonyára boldog élet adatott neki.Biztosan jó gazdája vagy Miki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|