Keresés

Részletes keresés

Lolamoon Creative Commons License 2009-09-14 08:08:00 1809
Hogy van Jonathan? Remélem, ezt az újabb hónap is jó egészségben találta!!!
A hozzászólás:
teglamiki Creative Commons License 2009-08-27 08:48:56 1808
Nálam eddig még egy vadállat sem panaszkodhatott, szép fényesre van nyalva a seggük ... :o)))
Előzmény:
teca1258 Creative Commons License 2009-08-18 17:07:08 1807

Sziasztok.

Már jó régen írtam ide, de azért olvasom a topikot. Isten éltesse Jonathant.Igazán szép hosszú és bizonyára boldog élet adatott neki.Biztosan jó gazdája vagy Miki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!