|
|
|
|
 |
noaemie
2009-08-23 15:50:13
|
130
|
| Szia fefefe, még tart az ügyintézés, majd később jelzek, hogy akkor mi a helyzet a bútorral:) |
|
A hozzászólás:
 |
fefefe
2009-08-21 14:37:51
|
129
|
| ha meg lehet nézni előtte, akkor egy konténer költségéért engem érdekelnének ;-) |
|
Előzmény:
 |
noaemie
2009-08-21 04:35:46
|
128
|
Köszönöm a gyors reakciót:) gondoltam hogy nem kincsek, nem olyan környékről származnak, de remélem, hogy legalább a konténer költségeit behozom belőlük:) szép napot! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|