|
|
|
|
 |
fefefe
2009-08-21 14:37:51
|
129
|
| ha meg lehet nézni előtte, akkor egy konténer költségéért engem érdekelnének ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
noaemie
2009-08-21 04:35:46
|
128
|
Köszönöm a gyors reakciót:) gondoltam hogy nem kincsek, nem olyan környékről származnak, de remélem, hogy legalább a konténer költségeit behozom belőlük:) szép napot! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-08-21 03:09:36
|
127
|
Szia.:)
Nem kincseket kaptál,ezek intarziás(de lehet,csak festés a minta a rajta,és csiszolással eltűnik) parasztbútorok,nem igazán látszik,h milyen fából van,valszeg fenyő pácolva. Esetleg a németek harapnak a régi parasztbútorokra,lehet velük próbálkozni. De mindenképp több régiségkereskedőt kérdezz + az árról.Nagyon rafkósak,légy óvatos velük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|