Keresés

Részletes keresés

fefefe Creative Commons License 2009-08-21 14:37:51 129
ha meg lehet nézni előtte, akkor egy konténer költségéért engem érdekelnének ;-)
A hozzászólás:
noaemie Creative Commons License 2009-08-21 04:35:46 128
Köszönöm a gyors reakciót:)
gondoltam hogy nem kincsek, nem olyan környékről származnak, de remélem, hogy legalább a konténer költségeit behozom belőlük:)
szép napot!
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-08-21 03:09:36 127
Szia.:)

Nem kincseket kaptál,ezek intarziás(de lehet,csak festés a minta a rajta,és csiszolással eltűnik) parasztbútorok,nem igazán látszik,h milyen fából van,valszeg fenyő pácolva.
Esetleg a németek harapnak a régi parasztbútorokra,lehet velük próbálkozni.
De mindenképp több régiségkereskedőt kérdezz + az árról.Nagyon rafkósak,légy óvatos velük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!