Keresés

Részletes keresés

noaemie Creative Commons License 2009-08-21 04:35:46 128
Köszönöm a gyors reakciót:)
gondoltam hogy nem kincsek, nem olyan környékről származnak, de remélem, hogy legalább a konténer költségeit behozom belőlük:)
szép napot!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-08-21 03:09:36 127
Szia.:)

Nem kincseket kaptál,ezek intarziás(de lehet,csak festés a minta a rajta,és csiszolással eltűnik) parasztbútorok,nem igazán látszik,h milyen fából van,valszeg fenyő pácolva.
Esetleg a németek harapnak a régi parasztbútorokra,lehet velük próbálkozni.
De mindenképp több régiségkereskedőt kérdezz + az árról.Nagyon rafkósak,légy óvatos velük.
Előzmény:
noaemie Creative Commons License 2009-08-21 03:01:19 126
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, ha van itt hozzáértő ember:
Az alábbi bútoroktól szeretnék megszabadulni (gratis kaptam a lakáshoz). 2 db ruhásszekrény (1 akasztós, 1 polcos), egy tükrös szekrény, 2 éjjeli szekrény, 2 db ágy, mind ugyanabban a dizájnban. A tükrösszekrényen és az éjjeliszekrényeken márványlap van felül, valamint mindenhol kis gyöngyházas kis gomb-jellegű berakások (tudnám hogy mi az...). Tudtok ezekre árat/értéket mondani?
Előre is köszönöm!
butor1

butor2

butor3

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!