|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-08-21 03:09:36
|
127
|
Szia.:)
Nem kincseket kaptál,ezek intarziás(de lehet,csak festés a minta a rajta,és csiszolással eltűnik) parasztbútorok,nem igazán látszik,h milyen fából van,valszeg fenyő pácolva. Esetleg a németek harapnak a régi parasztbútorokra,lehet velük próbálkozni. De mindenképp több régiségkereskedőt kérdezz + az árról.Nagyon rafkósak,légy óvatos velük. |
|
A hozzászólás:
 |
noaemie
2009-08-21 03:01:19
|
126
|
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, ha van itt hozzáértő ember: Az alábbi bútoroktól szeretnék megszabadulni (gratis kaptam a lakáshoz). 2 db ruhásszekrény (1 akasztós, 1 polcos), egy tükrös szekrény, 2 éjjeli szekrény, 2 db ágy, mind ugyanabban a dizájnban. A tükrösszekrényen és az éjjeliszekrényeken márványlap van felül, valamint mindenhol kis gyöngyházas kis gomb-jellegű berakások (tudnám hogy mi az...). Tudtok ezekre árat/értéket mondani? Előre is köszönöm!


 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|