Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zoszi69 Creative Commons License 2009-08-18 22:08:57 334
A linket megnézted? Esetleg érdeklődtél már abban a budapesti suliban?
Előzmény:
Chip-TFF Creative Commons License 2009-08-18 16:52:31 333
Koszi szepen, lattam csak sajnos mindig leutazgatni Bekescsabara nem egy olcso moka. :( A raforditott idorol nem is beszelve. Amugy szivesen vegigcsinalnam, de Budapesten es Szekesfehervaron kivul mashova nem mennek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!