Keresés

Részletes keresés

teca1258 Creative Commons License 2009-08-18 17:07:08 1807

Sziasztok.

Már jó régen írtam ide, de azért olvasom a topikot. Isten éltesse Jonathant.Igazán szép hosszú és bizonyára boldog élet adatott neki.Biztosan jó gazdája vagy Miki.

A hozzászólás:
teglamiki Creative Commons License 2009-08-14 21:54:08 1806

Sziasztok!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jonathan betöltötte a 19.évét ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!