|
|
|
|
 |
hirvike
2009-11-08 15:01:09
|
376
|
| Még mindig eladó az előzményben szereplő cicaház / -WC; 4000 Ft-ért is odaadom (+ 930 Ft postaköltség) |
|
A hozzászólás:
 |
hirvike
2009-08-07 18:06:00
|
363
|
ELADÓ
A képeken látható sosem használt cicaház / WC. Mérete: 41 x 52 cm, a túlnyúló rész 70 cm, magassága 45 cm.
A Fressnapfban 6.000 Ft volt, én 4.500-ért odaadnám; a méret miatt csak személyes átvétel lehetséges a következő helyszíneken: XXIII. ker. Soroksár / Dunaharaszti / Csepel illetve hétvégén a városban is. (Az augusztus 20.-ai hétvégén Debrecenben járok, akkor ott is lehetséges az átvétel.
Az E-mail-em publikus.


 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|