Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
viki.ca Creative Commons License 2009-08-06 10:08:46 41
Ezt a felvilágosítást kaptam két ügyintézőtöl!És én is az OTP LIZING-NÉL VAGYOK ÉRDEKELT!

Tehát elvileg nem tévedtem,mert a tájékoztatást én is elolvastam és pont ezért estem le majdnem a székről amikor az infókat megkaptam.

Sőt mi több vissza is kérdeztem összegszerűen,hogy akkor nekünk kb. 3 milióra volna szükségünk.És némi számlás után közölte igen.Minimum.
Előzmény:
Híd Creative Commons License 2009-08-06 10:03:40 40

Akkor jobban jársz, mert elvileg az kamat- és kezelési költségmentes. De szerintem tévedsz.

 

Az OTP honlapjáról idézek:

 

Az áthidaló kölcsön a kölcsön, illetve lízingszerződésben meghatározott törlesztési kötelezettség teljesítéséhez igényelhető. Ennek lényege, hogy az engedélyezett áthidaló kölcsönből kerül megfizetésre (legfeljebb 2 évig), az adós által – törvényben meghatározott keretek között - vállalt, minimális törlesztőrészlet és a lakáscélú hitel mindenkor esedékes, aktuális havi törlesztőrészlete közötti különbözet.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!