|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
viki.ca
2009-08-06 10:08:46
|
41
|
Ezt a felvilágosítást kaptam két ügyintézőtöl!És én is az OTP LIZING-NÉL VAGYOK ÉRDEKELT!
Tehát elvileg nem tévedtem,mert a tájékoztatást én is elolvastam és pont ezért estem le majdnem a székről amikor az infókat megkaptam.
Sőt mi több vissza is kérdeztem összegszerűen,hogy akkor nekünk kb. 3 milióra volna szükségünk.És némi számlás után közölte igen.Minimum. |
|
Előzmény:
 |
Híd
2009-08-06 10:03:40
|
40
|
Akkor jobban jársz, mert elvileg az kamat- és kezelési költségmentes. De szerintem tévedsz.
Az OTP honlapjáról idézek:
Az áthidaló kölcsön a kölcsön, illetve lízingszerződésben meghatározott törlesztési kötelezettség teljesítéséhez igényelhető. Ennek lényege, hogy az engedélyezett áthidaló kölcsönből kerül megfizetésre (legfeljebb 2 évig), az adós által – törvényben meghatározott keretek között - vállalt, minimális törlesztőrészlet és a lakáscélú hitel mindenkor esedékes, aktuális havi törlesztőrészlete közötti különbözet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|