Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2009-08-06 06:59:17 5050
Már nincs dedikált Nikon vízalatti gép... Másoknak azonban van, igaz, mindenki digitben gondolkodik. Ha a csúcsmodellben gondolkodsz, akkor tegyél félre egy középkategóriás autó ára körüli összeget. Ha "csak" hobby, de bele tudsz tenni egy kellemes gépbe pénzt, akkor egy komolyabb kompakt gép, + tok + kar + vaku(k), már akár 1-300e Ft-ból kijön ( a vakuk ilyen drágák!)
Ha egy kompaktot célzol meg tokkal, akkor a gép ára + 30-40e Ft.
Válassz, utána pedig sok sok netezés :-)
Előzmény:
werp Creative Commons License 2009-07-28 18:45:11 5049
Hello azt szeretném kérdezni hogy gondolkodom hogy veszek egy nikon viz alatti gépet kérdés hogy megéri-e és csak nikon jöhet szóba gyárt-e még ilyet a nikon? ha igen menyibe kerül? és használtan kb menyit ér? ja és melyik a csucs modell?
köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!