|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2009-08-06 06:59:17
|
5050
|
Már nincs dedikált Nikon vízalatti gép... Másoknak azonban van, igaz, mindenki digitben gondolkodik. Ha a csúcsmodellben gondolkodsz, akkor tegyél félre egy középkategóriás autó ára körüli összeget. Ha "csak" hobby, de bele tudsz tenni egy kellemes gépbe pénzt, akkor egy komolyabb kompakt gép, + tok + kar + vaku(k), már akár 1-300e Ft-ból kijön ( a vakuk ilyen drágák!) Ha egy kompaktot célzol meg tokkal, akkor a gép ára + 30-40e Ft. Válassz, utána pedig sok sok netezés :-) |
|
Előzmény:
 |
werp
2009-07-28 18:45:11
|
5049
|
Hello azt szeretném kérdezni hogy gondolkodom hogy veszek egy nikon viz alatti gépet kérdés hogy megéri-e és csak nikon jöhet szóba gyárt-e még ilyet a nikon? ha igen menyibe kerül? és használtan kb menyit ér? ja és melyik a csucs modell? köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|