Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bogel Creative Commons License 2009-08-05 22:52:12 26
A lízingcégé a ház. Nem kell árverezni, egyszerűen kirakják őket. Ld. (20)-as hozzászólás.
Előzmény:
KTTech_ Creative Commons License 2009-08-05 22:43:21 25
A két állításból valamelyik nem igaz, vagy valóban csak 10 ezret kell törleszteni és akkor havi 105 az áthidaló hitel vagy 55 ezret (ami viszont nem a nettó jövedelmük 30%-a, tehát sehogyan sem jön ki), de akkor az áthidaló max. másfél millió. Plusz logikusnak az tűnik, hogy a 2 évet nem kell kihasználni, amint munkát kapnak máris megszűnik.
Esetleg a bankkal lehet egyezkedni a törlesztőrészlet igeiglenes csökkentéséről, a banknak is jó, ha a tulajdonos adja el a házat és nem kell árverezni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!