|
|
|
|
 |
KTTech_
2009-08-05 22:08:44
|
22
|
Szeptember 30. után vesztették el mindketten a munkájukat? Vagy hogyan számolhatta ki a törlesztőt? De a nehezebb kérdés, hogy hogyan fogják visszafizetni az egyre jobban növő hitelt mielőtt nyugdíjba mennek. Apósod meggyógyul és mindketten munkát találnak? Szép lenne, de elég irreális, az életkoruk miatt is. Inkább a legkisebb veszteséggel kellene valahogyan kiszállni. Fizetni valahogyan a törlesztést ameddig gyorsan el nem lehet adni a házat. |
|
 |
Híd
2009-08-05 21:57:02
|
18
|
| Most mitek van pontosan? Hitel vagy visszlízing? Az összeg mekkora? |
|
A hozzászólás:
 |
viki.ca
2009-08-05 21:52:59
|
17
|
Elnézést ha zavaros vagyok.Nem szándékos .
Anyósom felvett egy hitelt a meglévő házára az apósommal közösen.Akkor még mindketten dolgoztak,és a mi segitségünkkel de igen mindig rendesen fizette a törlesztő részleteket.Sőt közmű tartozása sem volt soha.A forint gyengülése miatt,rettenetesen megemelkedett a törlesztése.És sajnos elvesztette a munkahelyét,az aposom is mert az egészsége megromlott.Jelenleg munkanélküli ellátást kap amely 30000,-forint.
Igénybe szerették volna az áthidaló kölcsönt,de sajnos az Ő esetükben havi 50-60 ezret kellen 2 éven keresztűl fizetni.
A felvilágosítást az ...Lakáslizing Zrt-től kaptuk,mert sajnos a havi lizing díj felének a megfizetését birálja csak el a rendszer. |
|
Előzmény:
 |
KTTech_
2009-08-05 21:44:23
|
14
|
| Zavaros ez nekem. Tehát az anyósod lakást vett és egyedül könnyen fizette a havi 87 ezres törlesztőt, de most munkanélküliként 10 ezernél több törlesztést várnak tőle? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|